درخت تو گر بار دانش بگیرد
به زیر آوری چرخ نیلوفری را

طلوع ماه مهر نوید بخش تلاش مجدد فرزندان شایسته و اخلاق مدار آینده برای کسب دانش و آگاهی و فرزانگی است، ساختن فردای بهتر خود، خانواده، شهر و کشور ما در گرو کسب دانش و مهارت است، بی جهت نیست که حکیم ابوالقاسم فردوسی این بیت معروف را به یادگار بین ما به ودیعه گذاشته است: توانا بود هر که دانا بود/زدانش دل پیر برنا بود.
کسب دانایی و علم، رسیدن به توانگری و برنایی همیشگی است، خوش به حال آنان که عمر گران را در ساحت تعلیم و تَعَلُّم صرف می کنند و دمی از یادگرفتن و یاد دادن فارغ نمی شوند.
دبیرستان دوره دوم آینده مفتخر است، طی تلاش های بی وقفه کادر فرهیخته و فرزانه اش با وجود دانش آموزان ساعی و اخلاق مدارش، نتایج ارزشمندی را رقم زده است، قبولی پسران عزیزمان در کنکور سراسری 1401 در رشته های پزشکی و مهندسی نمونه ای از این تلاش بی وقفه و هدفمند است.
امیدواریم در سال تحصیلی پیش رو همه پسران عزیزمان با برنامه ریزی، تلاش مستمر، به شکل هدفمند، خالق افتخارات سال های آینده باشند. کادر مدیریتی، اجرایی و آموزشی مدرسه، تمام توانش را برای شکوفا کردن و به ثمر نشستن آرزوهای بلند دانش آموزان به میدان آورده است.
به یاری خداوند تمام کلاسهای دبیرستان حضوری تشکیل خواهد شد تا بهترین آموزش رقم بخورد، در صورتی که خدای ناکرده با افزایش ابتلا به کرونا، شرایط برای کلاس های حضوری فراهم نباشد، با داشتن کوله باری از تجربه در طی سالهای گذشته و مهیا بودن بهترین ابزارهای آموزشی، اجازه نخواهیم داد که‌ در روند آموزش خللی ایجاد شود.
امیدواریم خانواده های محترم همانند گذشته در کنار دانش آموزان و کادر مدرسه یاری رسان ما برای فتح قله های موفقیت باشند.
دانش آموزان عزیز، بهترین تبریک ها و آرزوها را برای بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی تقدیم شما می نماییم و برای همه شما عزیزان و خانواده های محترم و اساتید گرانقدر تان آرزوی سلامتی و بهروزی داریم.

احمد رفیعی فلاح آبادی مدیر دبیرستان غیردولتی پسرانه آینده دوره دوم ناحیه یک رشت

Leave a Comment